KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13418249
nr 1341 8249
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 163/310, daterad 1971. Motivet: 28x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 18:45:43
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén